باسلام خدمت تمامیدوستانی که به بنده این افتخاردادند تاازسایت بنده دیدن کنند ونیازهای

موسیقی بیکلام خودرا از سایت Iranewage.ir برطرفکنند.


 

 ایران نیوایج در نظر دارد تمامی هنرمندان موسیقی را در سرتاسر نقاط جهان معرفی کند، لذا بصورت یکنواخت و پیوسته از تمامی سبکها جمع آوری کرده و به صورت منظم، دسته بندی و پوشه گذاری کرده است.

بنده افتخار این را دارم که در تاریخ 04/1394 حجم آرشیو بی کلامم به 6000 هزار گیگ رسیده، و این حجم واقعی میتوان گفت که بی نظیرترین آرشیو موسیقی بیکلام در ایران و تقریبا درجهان را در نزد خود به ارمغان دارم و هر روز موسیقدانهای جدیدکشف کرده و مبادرت به جمع آوری آثار این بزرگان میکنم که بسیاری از این آثار بسیار نادر و کمیاب بوده ودر برخی موارد با هزینه های زیادی در کشورهای مختلف خریداری کرده ام....افتخار این را دارم که این آرشیو را  بصورت حجمی در اختیار هم وطنانم قرار دهم.

باتشکر ...مدیریت سایت Iranewage 

موسیقی بیکلام 

در سایت میتوانید عضویت بگیرید و با خرید اکانت VIP دانلود کنید.

___________________________________________________________________________

تورنت چیست ؟ چگونه با تورنت دانلود کنیم ؟ 

حتما برای شما پیش آمده که در هنگام گشت و گذار در اینترنت با سایت و لینک های تورنت مواجه شدید و یا اسم تورنت را از دوستانتان شنیده باشید ، اما طرز استفاده از آن را نمی دانید! تورنت بزگترین شبکه اشتراک گذاری فایل بین کاربران سراسر دنیا است.

 

قابلیت های نرم افزار uTorrent :

 دانلود همزمان چندین File

استفاده از پهنای باند اندک

قابلیت پیکربندی پهنای بند بر اساس زمان

سرعتی منحصر به فرد

انتقال سریع و متناوب Resume ها

پشتیبانی از تمام Protocol های اضافی

استفاده از زبان شیرین فارسی

مدیریت بهتر بر حافظه

انتقال به حالت های گذشته پس از قطع شدن

و ...


تفاوت دانلود تورنت با دانلود های معمولی در چیست ؟
تفاوتش این است که دیگر لازم نیست هزینه های فوق العاده بالایی برای سرور و پهنای باند پرداخت شود. کامیپوتر شما سرور شماست! پس اون دسته از کسانی هم که هزینه پرداخت سرور رو ندارن به راحتی می تونند فایل های خود را برای دیگران به اشتراک بگذارند.

نرم افزار uTorrent چیست و آن را از کجا تهیه کنیم ؟
برای دانلود فایل های تورنت نیاز به یک دانلود منیجر خاص دارید که توانایی اجرای فایل های تورنت را داشته باشد. یکی از معروف ترین آن ها uTorrent است.
برای دانلود نرم افزار uTorrent می توانید از سایت های معتبر فارسی استفاده کنید و یا به سایت رسمی آن مراجعه کنید.

لینک دانلود نرم افزار تورنت:

http://www.utorrent.com/downloads/win

نمایی از نرم افزار uTorrent :

 

 

چگونه فایل های تورنت را دانلود کنیم ؟
پس از دانلود و نصب نرم افزار uTorrent ، می بایست فایل هایی با پسوند .torrent را درون نرم افزار اجرا کنید تا بتوانید دانلود خود را شروع کنید.
این فایل ها حجم بسیار کمی دارند و حاوی اطلاعات دانلود هستند. پس از دانلود این فایل ها در کامپیوتر می بایست آن را با نرم افزار uTorrent باز کنید تا عملیات دانلود آغاز شود.

 

 

 

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید فایل تورنت را در نرم افزار uTorrent اجرا کردیم و دانلود

شروع شده. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید ، پهنای باند مصرفی است. از سمت راست بالای نرم افزار رو دکمه زیر کلیک کنید تا وارد تنظیمات uTorrent شوید. 

در پنجره باز شده وارد Bandwidth شوید.

 


در این قسمت 2 تنظیم مهم وجود دارد. حداکثر سرعت آپلود و دانلود!

سرعت دانلود را که باید روی حداکثر گذاشت تا از حداکثر پهنای باند برای دانلود استفاده شود ، بدین منظور عدد 0 را در قسمت Maximum Download Rate بنویسید.
سرعت آپلود را در صورتی که از اینترنت با پهنای باند نامحدود استفاده می کنید در قسمت Maximum Upload Rate بر روی 0 قرار دهید تا کاربران دیگر که قصد دانلود همین فایل را دارند بتوانند راحت تر دانلود کنند. اما اگر اینترنت شما محدودیت حجمی دارد عدد 1 را وارد کنید تا سرعت آپلود شما حداقل شود. البته اگر در ساعاتی که حجم ترافیکی اینترنت شما رایگان است این کار را نکنید. بگذارید سرعت آپلود شدن همان مقدار نامحدود باشد.

نکته : یادتان نرود پس از اتمام دانلود فایل مورد نظر ، آن را از لیست uTorrent حذف کنید ، در غیر این صورت شما در حال Seed هستید و این حجم ترافیک شماست که دارد کم می شود. در واقع دانلود شما تمام شده اما آپلود یا Seed در حال فرستادن است.

همانطور که مشاهده می کنید اطلاعاتی نظیر Leech ، Seed ، مدت زمانی که این فایل به اشتراک گذاشته شده و سایز آن مشخص است.
نکته مهم اینجاست که شما باید آن تورنتی را دانلود کنید که Seed آن بیشتر باشد! مثلا همان تورنت اول 227 تا Seed دارد که سرعت بسیار خوبی برای دانلود به شما می دهد.
برای درک بهتر اصطلاحات زیر را حتما مطالعه کنید.

اصطلاحات تورنت Torrent :
Torrent : فایل های Torrent فایل هایی هستند که ما از وب سرور با پسوند .torrent دریافت می کنیم و دارای حجم بسیار کمی هستند.
Peer : به کامپیوتری که به آن متصل می شویم و شروع به دانلود می کنیم Peer نامیده می شود. معمولا Peer ها تمام فایل را ندارند و گرنه به آن ها Seed می گفتند.
Seed : کامپیوتری است که کپی کامل یک Torrent مشخص را دارد. هنگامی که کامپیوتر ما به طور کامل فایل را دانلود کند ، تا زمانی که رو دکمه Finish کلیک نکنیم و یا از هر طریقی آن را نبندیم ، باز باقی می ماند. به این عمل Seed بودن و یا Seeding می گویند. بهتر است پس از دانلود کامل یک فایل برای کمک به دیگران مدتی Seed کنیم تا کاربران دیگر در صورت نیاز بتوانند آن فایل را دانلود کنند.
Leech : به Peer یی گفته می شود که به خاطر نسبت اشتراک پایین خود بر روی Swarm تاثیر منفی می گذارد. به بیان دیگر بیشتر از اینکه آپلود کند ، دانلود می کند! با این وجود اصطلاح Leech می تواند به جای Peer بکار گرفته شود.
Tracker : سرور هایی هستند که وظیفه نگهداری فایل های تورنت و همینطور هماهنگ کردن دانلود کننده ها و آپلود کننده ها را بر عهده دارند.
Reseed : هنگامی که که هیچ Seed ای برای فایل تورنت مورد نظر موجود نباشد و Peer ها با هم کل فایل را نداشته باشند و تمامی Peer ها فایل ناقصی دارند و هیچ یک قسمت تکمیل کننده ای را ندارد. در این صورت کامپیوتری با فایل کامل باید به Swarm متصل شود و قسمت های ناقص را ارسال کند. این عمل Reseed نام دارد.
Swarm : به گروهی از ماشین ها گفته می شود که به طور مشترک و جمعی برای یک فایل خاص به یکدیگر متصل اند.
Downloading : به عمل دریافت داده از کامپیوتر دیگر (سرور) را دانلود کردن می گویند.
Uploading : به عمل فرستادن و ارسال داده به کامپیوتر دیگر (سرور) را آپلود کردن می گوند.

Share Rating : نشان دهنده نسبت مقدار آپلود شده به مقدار دانلود شده است.

 

 

UA-54945303-1

 موسیقی بیکلام ایران نیو ایج

 

 

 

 

Top of Page